Portfolio Category: TISKOVINY

Samolepky

Previous Next Název: Samolepky na promoce pro studenty univerzity klient: Anglo-American University rok prezentace 2019 podrobnosti Kompletní návrh a zpracování 6. samolepek na promoce. Kontakt Pokud máte zájem o podobný projekt, neváhejte mě oslovit.

Produktová kartička

Previous Next Název: Produktová kartička klient: Monami hair studio rok prezentace 2019 podrobnosti Kompletní návrh a zpracování produktové kartičky, která se vkládá do zásilky společně s produktem. Kontakt Pokud máte zájem o podobný projekt, neváhejte mě oslovit.

Plakát

Previous Next Název: Plakát klient: Datera s.r.o. rok prezentace 2018 podrobnosti Kompletní návrh a zpracování plakátu: EMMA Security – Technologická snídaně s prezentací     Kontakt Pokud máte zájem o podobný projekt, neváhejte mě oslovit.

Karta služeb

Previous Next Název: Karta služeb klient: Monami hair studio rok prezentace 2019 podrobnosti Kompletní návrh a zpracování karty služeb – ceníku pro Monami hair studio.   Kontakt Pokud máte zájem o podobný projekt, neváhejte mě oslovit.

Plakát

Previous Next Název: Plakát na dětské závody klient: Michaela Řeháková – Baby Centrum Podmořský svět rok prezentace 2018 podrobnosti Kompletní návrh a zpracování plakátu na dětské závody v rámci Týdne zdraví ve spolupráci s městskou částí Praha 21.   Kontakt Pokud máte zájem o podobný projekt, neváhejte mě oslovit.

Nástěnný kalendář

Previous Next Název: Calendar klient: Anglo-American University rok prezentace 2019 podrobnosti Kompletní návrh a zpracování kalendáře pro AAU v Praze Kontakt Pokud máte zájem o podobný projekt, neváhejte mě oslovit.

Greeting cards

Previous Next Název: Greeting cards klient: Anglo-American University rok prezentace 2018 podrobnosti Kompletní návrh a zpracování 3. děkovných kartiček pro studenty i učitele. Lze zároveň využít jako pohled. Kontakt Pokud máte zájem o podobný projekt, neváhejte mě oslovit.

Samolepky

Previous Next Název: Firemní samolepky klient: Lucie Janotová rok prezentace 2019 podrobnosti Kompletní návrh a zpracování firemních samolepek 1. Velikost: 3,5cm 2. Tvar: kulaté 3. Výroba: 500 ks Kontakt Pokud máte zájem o podobný projekt, neváhejte mě oslovit.

Mablim leaflet

Previous Next Název: Mablim leaflet klient: Anglo-American University rok prezentace 2018 podrobnosti Kompletní návrh a zpracování 4. stránkové Mablim brožury. Kontakt Pokud máte zájem o podobný projekt, neváhejte mě oslovit.

Leták

Previous Next Název: Leták na akci klient: Firma: Harmonie v nás rok prezentace 2014 podrobnosti Kompletní návrh a zpracování letáku na akci – Ženské kruhy Kontakt Pokud máte zájem o podobný projekt, neváhejte mě oslovit.